Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@brzask.org.pl

Jak zapisać się na obóz? To proste, wystarczy:

1. Należy dokładnie zapoznać się z ofertą naszych obozów, kolonii rekreacyjno-wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Szczególnie z terminami, warunkami uczestnictwa oraz ceną (co obejmuje). Oferty dostępne są na: sun-camp.pl oraz w zakładce obozy.

 

2. Następnie pobrać kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku dostępną tutaj, uzupełnić część II (informacje dotyczące uczestnika wypoczynku), podpisać oraz wysłać mailem na adres: poczta@brzask.org.pl..

 

3. Po otrzymaniu decyzji organizatora (Stowarzyszenia Brzask) o zakwalifikowaniu uczestnika do udziału w obozie, wyjeździe wypoczynkowym dla dzieci i młodzieży, należy wpłacić zaliczkę/ratę/pełną kwotę (zgodnie z harmonogramem wpłat dotyczącym danej oferty) na konto Stowarzyszenia: Stowarzyszenie Brzask BZWBK 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535, w tytule przelewu wpisując: „Darowizna na cele statutowe”.

 

4. Bardzo szczegółowo zapoznać się oraz zastosować do „ABC Podróżnika” dostępnym tutaj.

 

5. Przeczytać, wypełnić i podpisać (rodzic/opiekun) zgodę na leczenie, do pobrania tutaj. Podpisaną zgodę należy w dniu wyjazdu przekazać kierownikowi obozu.

 

6. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielimy pod nr tel 721-144-144 lub mailowo: poczta@brzask.org.pl.

 

7. W przypadku rezygnacji z wyjazdu, wpłacona kwota nie jest zwracana uczestnikowi, gdyż zostaje przekazana na rezerwację miejsca w ośrodku wypoczynkowym, rezerwację transportu czy pozostałe niezbędne koszty