Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@brzask.org.pl Zapisy: formularz zgłoszeniowy

CHCESZ WYSŁAĆ SWOJE DZIECKO ZA DARMO NA OBÓZ? NIC PROSTSZEGO PRZEKARZ 1 % PODAKTU DLA STOWARZYSZENIA BRZASK!

 

W okresie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy obozy oraz kolonie rekreacyjno-wypoczynkowe dla dzieci z stowarzyszenia jak i również spoza. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 721-144-144!  

Nasze kolonie nie są stratą czasu. To możliwość zdobycia nowych umiejętności, nauki języka angielskiego, piłki nożnej, judo, plastyki, ale także wiadomości, pogłębiania zainteresowań i poznania nowych kolegów i koleżanek. To również aktywny wypoczynek oraz przygoda i wspomnienia do końca życia.

 


Darmowy obóz piłkarski!

Chcesz wysłać swoje dziecko za darmo na obóz?

Nic prostszego namów swoich bliskich i znajomych do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Brzask, poinformuj nas o tym, a każde 5 zł z przekazanych 10 zł, będzie zaliczone na opłatę za obóz piłkarski zima 2019 lub jeden ze sportowych obozów lato 2019! Jeśli Ty i Twoi znajomi przekażą nam łącznie 1900 zł, to otrzymasz od nas 950 zł wpłaty na obóz, jeśli zbierzesz większą kwotę lub mniejszą, to otrzymasz proporcjonalną kwotę.

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek

 


Grupy wiekowe: 6-8 latki, 9-11 latki oraz 12-14 latki.

 

Na zakończenie sezonu treningowego 2017/2018 w terminie 27 czerwca – 6 lipca 2018 r. proponujemy letni obóz piłkarsko – rekreacyjny z elementami języka angielskiego w  Ustce u Tomasz Iwana - Ośrodku Sportowo – Kolonijno – Wczasowym „Niezapominajka” położonym wśród sosnowego lasu na wydmie w odległości ok. 350 m od plaży i centrum miasta. Na uczestników obozu czekają m.in. treningi i sparingi piłki nożnej na boiskach z nawierzchnią naturalną oraz sztuczną, turnieje, gry i zabawy, plażowanie, dyskoteki, rywalizacje drużynowe, szalone atrakcje  i kąpiele w morzu. 

 

Przed rozpoczęciem nowego sezonu treningowego 2018/2017 w terminie 19 (do wyboru również 22) – 28 sierpnia 2018 r. organizujemy letni obóz piłkarski z elementami języka angielskiego w Ośrodku Wypoczynkowym „Sportowa Osada” w miejscowości Burzenin mieszczącym się na dużym, ogrodzonym i oświetlonym terenie w lesie sosnowym, z bogato rozbudowaną infrastrukturą sportowo – rekreacyjna. W ofercie m.in. 2 treningi piłki nożnej każdego dnia, turnieje, gry, zabawy, Paintball, park linowy, strzelnica pneumatyczna, gra miejska w terenie.

 


Zapewniamy między innymi:

 

* miłą i profesjonalną obsługę

* bezpieczny przewóz autokarem

* 4 posiłki dziennie

* ubezpieczenie NNW i OC

* 2 treningi dziennie piłki nożnej i/lub narty

* ognisko

* wycieczki

* kadra trenerska KS GROM – trenerzy UEFA

* kierownik obozu

* ratownik

* obsługa medyczna

* paintball lub strzelnica

* dyskoteka

* konkursy i nagrody

* gra miejska

* pakiet startowy (koszulka lub/i plecak klubowy)

* codzienna relacja na Facebooku i w systemie ProTrainUp

 

Dla wszystkich uczestników przewidziane są trofea sportowe: dyplomy, medale.


Jak zapisać się na obóz!

1. Należy dokładnie zapoznać się z ofertą naszych obozów, kolonii rekreacyjno-wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Szczególnie z terminami oraz warunkami uczestnictwa. Oferty dostępne są na: sun-camp.pl oraz w zakładce obozy.

 

2. Następnie pobrać kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku dostępną tutaj, uzupełnić część II (informacje dotyczące uczestnika wypoczynku), podpisać oraz wysłać mailem na adres: poczta@brzask.org.pl.

 

3. Bardzo szczegółowo zapoznać się oraz zastosować do „ABC Podróżnika” dostępnym tutaj.

 

4. Przeczytać, wypełnić i podpisać (rodzic/opiekun) zgodę na leczenie, do pobrania tutaj. Podpisaną zgodę należy w dniu wyjazdu przekazać kierownikowi obozu.

 

5. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielimy pod nr tel 721-144-144 lub mailowo: poczta@brzask.org.pl.

 
 

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek