Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@brzask.org.pl Zapisy: formularz zgłoszeniowy

CHCESZ WYSŁAĆ SWOJE DZIECKO ZA DARMO NA OBÓZ? NIC PROSTSZEGO PRZEKARZ 1 % PODAKTU DLA STOWARZYSZENIA BRZASK!

 

W okresie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy obozy oraz kolonie rekreacyjno-wypoczynkowe dla dzieci z stowarzyszenia jak i również spoza. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 721-144-144!  

Nasze kolonie nie są stratą czasu. To możliwość zdobycia nowych umiejętności, nauki języka angielskiego, piłki nożnej, judo, plastyki, zasad zdrowego odżywiania ale także wiadomości, pogłębiania zainteresowań, poznania atrakcyjnie turystycznych miejsc Polski i poznania nowych kolegów i koleżanek. To również aktywny wypoczynek oraz przygoda i wspomnienia do końca życia.

 


Darmowy obóz piłkarski!

Chcesz wysłać swoje dziecko za darmo na obóz?

Nic prostszego namów swoich bliskich i znajomych do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Brzask, poinformuj nas o tym, a każde 4,50 zł z przekazanych 10 zł, będzie zaliczone na opłatę za obóz piłkarski zima 2019 lub jeden ze sportowych obozów lato 2019! Jeśli Ty i Twoi znajomi przekażą nam łącznie 1900 zł, to otrzymasz od nas 855 zł wpłaty na obóz, jeśli zbierzesz większą kwotę lub mniejszą, to otrzymasz proporcjonalną kwotę.

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek

 


Grupy wiekowe: 6-8 latki, 9-11 latki oraz 12-15 latki.

 

Na zakończenie sezonu treningowego 2018/2019 w terminie 24 czerwca – 3 lipca 2019 r. proponujemy letni obóz nad Morzem Bałtyckim w  Ustce u Tomasz Iwana - Ośrodku Sportowo – Kolonijno – Wczasowym „Niezapominajka” położonym wśród sosnowego lasu na wydmie w odległości ok. 350 m od plaży i centrum miasta. Na uczestników obozu czekają m.in.spotkanie z Youtuberem, spotkanie z Kapitanem, treningi piłki nożnej na boiskach z nawierzchnią naturalną oraz sztuczną, treningi judo, turnieje, gry i zabawy, wycieczki piesze i rowerowe, zwiedzanie Ustki, plażowanie, dyskoteki, rywalizacje drużynowe, szalone atrakcje i kąpiele w morzu. 

 

Przed rozpoczęciem nowego sezonu treningowego 2018/2017 w terminie 19 (do wyboru również 22) – 28 sierpnia 2018 r. organizujemy letni obóz piłkarski z elementami języka angielskiego w Ośrodku Wypoczynkowym „Sportowa Osada” w miejscowości Burzenin mieszczącym się na dużym, ogrodzonym i oświetlonym terenie w lesie sosnowym, z bogato rozbudowaną infrastrukturą sportowo – rekreacyjna. W ofercie m.in. 2 treningi piłki nożnej każdego dnia, turnieje, gry, zabawy, Paintball, park linowy, strzelnica pneumatyczna, gra miejska w terenie.

 


Zapewniamy między innymi:

 

* miłą i profesjonalną obsługę

* bezpieczny przewóz autokarem

* 4 posiłki dziennie

* ubezpieczenie NNW i OC

* 2 treningi dziennie piłki nożnej i/lub narty

* ognisko

* wycieczki

* kadra trenerska KS GROM – trenerzy UEFA

* kierownik obozu

* ratownik

* obsługa medyczna

* paintball lub strzelnica

* dyskoteka

* konkursy i nagrody

* gra miejska

* pakiet startowy (koszulka lub/i plecak klubowy)

* codzienna relacja na Facebooku i w systemie ProTrainUp

 

Dla wszystkich uczestników przewidziane są trofea sportowe: dyplomymedale.


Jak zapisać się na obóz!

1. Należy dokładnie zapoznać się z ofertą naszych obozów, kolonii rekreacyjno-wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Szczególnie z terminami oraz warunkami uczestnictwa. Oferty dostępne są na: sun-camp.pl oraz w zakładce obozy.

 

2. Następnie pobrać kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku dostępną tutaj, uzupełnić część II (informacje dotyczące uczestnika wypoczynku), podpisać oraz wysłać mailem na adres: poczta@brzask.org.pl.

 

3. Bardzo szczegółowo zapoznać się oraz zastosować do „ABC Podróżnika” dostępnym tutaj.

 

4. Przeczytać, wypełnić i podpisać (rodzic/opiekun) zgodę na leczenie, do pobrania tutaj. Podpisaną zgodę należy w dniu wyjazdu przekazać kierownikowi obozu.

 

5. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielimy pod nr tel 721-144-144 lub mailowo: poczta@brzask.org.pl.

 
 

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek