Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@brzask.org.pl Zapisy: formularz zgłoszeniowy

XV Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy zakończony !

W dniu 3 grudnia 2016r w Warszawie odbył się XV turniej szóstek piłkarskich dla dzieci Andrzejkowo-Mikołajkowy. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:00 na boisku ze sztuczną trawą w hali na ulicy Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10. W turnieju wzięło udział 16 drużyn, utworzone zostały 4 grupy po 4 drużyny. W fazie grupowej rozgrywane były mecze w systemie każdy z każdym, bez meczów rewanżowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do fazy pucharowej, w której rozegrały mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, mecz o 3 miejsce oraz finał.
 
Cały sportowy projekt został przygotowany przez Urząd Dzielnicy Ursus oraz Stowarzyszenie BRZASK.

 

Odbywający się turniej szóstek piłkarskich przyciągnął mnóstwo fanów, wspaniałą atmosferę tworzyli rodzice i znajomi, którzy przyjechali dopingować swoje pociechy.

Ostatecznie mecz finałowy pomiędzy zawodnikami Talentu Warszawa i Kosy Konstancin  rozstrzygnął się dopiero po rzutach karnych 0:0 (3:2), w których minimalnie lepsi okazali się młodzi piłkarze z Warszawy.

 

Klasyfikacja końcowa - drużynowa:

I Miejsce - Talent Warszawa
II Miejsce - Kosa Konstancin 2007
III Miejsce- UKS RAKOVIA I
IV Miejsce - UKS Ołtarzew

 

Nagrody indywidualne powędrowały do:

Najlepszy strzelec - Dawid Skowera UKS RAKOVIA I
Najlepszy asystent - Filip Ciara Kosa Konstancin 2007
Najlepszy bramkarz - Wojtek Lisak Talent Warszawa
MVP turnieju - Damian Nowak Talent Warszawa

 

Jeszcze raz wszystkim zawodnikom oraz trenerom dziękujemy, życzymy powodzenia w kolejnych zawodach !!!

Pragniemy jeszcze raz gorąco podziękować Hurtowni Pucharowo.PL za wspaniałe nagrody: stalowe pucharyodlewane medale na zamówienietrofea sportowe oraz sklepowi z odzieżą piłkarską Patrick.Sklep.PL za wykonanie profesjonalnych  strojów sportowych dla zwycięzców.

Przypominamy również, że pełne statystyki z turnieju dostępne są na stronie www.mlf.org.pl, a zdjęcia z imprezy są już na naszym Facebooku.

Turniej Dziewczyny Grają na Bielanach - Zakończony!

 

Dokładnie 1 grudnia 2016 roku, na Syrence przy zbiegu ulic Duracza i Gąbińskiej, na warszawskich Bielanach odbył się pierwszy w historii tego, nowopostawionego balonu pneumatycznego turniej dla dziewcząt ze szkół podstawowych. Imprezę współorganizowało Stowarzyszenie Brzask oraz Centrum Rekreacyjno Sportowe Bielany, a projekt był współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Bielany.

Mimo, że swój udział potwierdziło sześć szkół, jedna w ostatniej chwili zmuszona była się wycofać. Ostatecznie w szranki stanęły szkoły podstawowe nr. 100, 187, 209, 289 oraz 289-2. Drużyny rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym.

Inauguracyjnym meczem było spotkanie pomiędzy Szkołą Podstawową nr 209 oraz Szkołą Podstawową nr 100. Obie drużyny podeszły do niego asekuracyjnie, ale widać było, że żadna z dziewcząt nie planuje odpuszczać. Ostatecznie pierwszy mecz dziewcząt na Syrence CRS Bielany zakończył się bramkowym remisem 1:1, a pierwszą bramkę zdobyła zawodniczka SP 209 – Marta Radomska. W pozostałych meczach pierwszej kolejki, również można było zauważyć, że dziewczęta mają świadomość, że strata punktów może się mocno odbić na końcowym wyniku. Dość szybko klarowały się natomiast klasyfikacje indywidualne. W każdej drużynie były snajperki, które strzelały większość, lub czasem nawet wszystkie bramki dla swojej drużyny. Julia Dymus z SP 187 rozdawała i dzieliła w środku pola. Patrycja Zych z SP 289, mimo filigranowej postury, latała w bramce od słupka do słupka niejednokrotnie ratując drużynę przed stratą bramki.

W klasyfikacjach drużynowych, o pierwsze miejsce najdłużej walczyły drużyny SP 289 oraz SSP 100. Niefortunny dla tych drugich remis z SP 209 sprawił, że to SP 289 sięgnęły po najwyższe trofea sportowe. SSP 100 uplasowały się na drugim miejscu, ze stratą  czterech oczek do liderek. Zaraz za nimi, na najniższym miejscu podium, o jeden punkt mniej drużyna piłkarek z SP 187.

Z uwagi na fakt, iż było to historyczne dla obiektu i jednocześnie dziewczęcego sportu na Bielanach wydarzenie, na uroczyste rozdanie nagród przybyli ważni goście, bez których ta impreza by się nie odbyła. Galę wręczenia nagród rozpoczął Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Pietruczuk, który zachęcał do sportu, dziękował dziewczętom za zaangażowanie i podkreślał rangę tego wydarzenia. Następnie przemawiała Dyrektor Centrum Rekreacyjno-Sportowego Bielany Pani Anna Szymczak-Gałkowska, która jako współorganizator turnieju usłyszała od uczestniczek wiele komplementów na temat jego organizacji oraz doskonałego obiektu sportowego.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Brzask pragniemy serdecznie podziękować TBS Warszawa-Północ za udzielenie wsparcia, dzięki któremu uczestniczące w zawodach szkoły były zwolnione z opłat. Dziękujemy również Pucharowo.PL za dostarczenie profesjonalnych nagród – pucharymedale i trofea sportowe, oraz Patrick.Sklep.PL za dostarczone stroje sportowe.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnymi statystykami turnieju na stronie www.mlf.org.pl a także z galerią zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

I MIEJSCE: Szkoła podstawowa nr 289

II MIEJSCE: Szkoła podstawowa nr 100

III MIEJSCE: Szkoła podstawowa nr 187

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

NAJLEPSZA STRZELCZYNI: Marta Radomska (SP 209)

NAJLEPSZA BRAMKARKA: Patrycja Zych (SP 289)

MVP TURNIEJU: Julia Dymus (SP 187)

 

Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast

Zapraszamy na turniej piłkarski pn. "Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast"

Turniej piłkarski współfinansowany przez: 

Ministerstwo Obrony Narodowej

Polska Grupa Zbrojeniowa

Powiat Wołomiński

Gmina Wołomin

Sponsorzy:

Pucharowo.PL

Patrick.Sklep.PL

TBS Warszawa Północ

Turniej jest planowany na 16 drużyn. Utworzone zostaną cztery grupy po 4 drużyny. W fazie grupowej będą rozgrywane mecze w systemie każdy z każdym, bez meczów rewanżowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, w której rozegrane zostaną mecze półfinałowe, finał oraz mecz o 3 miejsce. Drużyny grają w formule szóstek piłkarskich

Informacje:

 

03.12.2016 - rocznik 2007,
04.12.2016 – rocznik 2009

- miejsce turnieju: Wołomin, SP nr7 - hala , ul. Poprzeczna 6
- rocznik zawodników: 2007 i 2009
- loteria fantowa
- konkursy rzutów karnych i żonglerki
- nagrody: puchary i medale (max 15) za I, II, III miejsca, najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz, nagrody rzeczowe

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy poczta@brzask.org.pl lub telefoniczny pod numerami 661-644-644

 

XV Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy!


Zapraszamy na turniej piłkarski pn. "XV Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy"

Dostępny jest już terminarz turnieju na stronie www.mlf.org.pl   

 
Turniej współfinansowany przez 
 
Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.
 
 

Turniej jest planowany na 16 drużyn. Utworzone zostaną cztery grupy po 4 drużyny. W fazie grupowej będą rozgrywane mecze w systemie każdy z każdym, bez meczów rewanżowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, w której rozegrane zostaną mecze półfinałowe, finał oraz mecz o 3 miejsce.

 

 

Informacje:


- termin turnieju: sobota, 03.12.2016 - 9:00-18:00
- miejsce turnieju: Warszawa - Ursus, ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10
- nawierzchnia: sztuczna trawa
- wymiary: boisko 40x20 m, bramki 2x5 m
- rocznik zawodników: 2007
- czas gry: faza grupowa 10 minut, półfinał 15 minut, finał i mecz o 3. miejsce 2x10 minut
- nagrody: puchary i medale (max 15) za I, II, III miejsca, najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz, nagrody rzeczowe
 
 
W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy poczta@brzask.org.pl lub telefoniczny pod numerami 721-144-144

Ruszają Nabory do KS GROM JUDO WŁOCHY !

Z przyjemnością informujemy, że 3 listopada odbędą się darmowe zajęcia pokazowe JUDO Włochy

Zajęcia odbywać będą się we wtorki i czwartki w godzinach 17:00-18:00

 

Miejsce zajęć:

Przedszkole nr 419
ul. Ryżowa 17
02-483 Warszawa

 

Koszt zajęć:

1 dzień w tygodniu – 80zł/miesięcznie
2 dni w tygodniu – 120zł/miesięcznie