Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@brzask.org.pl Zapisy: formularz zgłoszeniowy

Wielki Turniej Ursus - Zima 2017

Zapraszamy na turniej piłkarski pn. "Wielki Turniej Ursus - Zima 2017"

Sponsor techniczny:
 

Pucharowo.PL

Informacje:


- termin turnieju:
sobota,  11.03.2017
niedziela, 12.03.2017
- miejsce turnieju: Warszawa - Ursus, ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10
- nawierzchnia: sztuczna trawa
- wymiary: boisko 40x20 m, bramki 2x5 m
- czas gry: 1x12 min
- nagrody: puchary i medale
(max 15) za I, II, III miejsca, 
statuetki szklane najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz
- gramy 5+1
 
 
 

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy poczta@brzask.org.pl lub telefoniczny pod numerem 721-144-144

 

 

 

Turniej Białołęki - Zima 2017Turniej Białołęki - Zima 2017

Turniej pod patronatem

Urzędu Dzielnicy Białołęka

Gramy na 4 boiskach.


Turniej jest planowany na 16 drużyn. Utworzone zostaną cztery grupy po 4 drużyny. W fazie grupowej będą rozgrywane
mecze w systemie każdy z każdym, bez meczów rewanżowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy
pucharowej, w której rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, finał oraz mecz o 3 miejsce.

Termin turnieju: niedziela, 

29.01.2017 - 9:00-12:00

- miejsce turnieju: Warszawa - Białołęka, ul. Annopol 24B
- nawierzchnia: sztuczna trawa

Obiekt – Soccer Arena - Najnowocześniejszy w Polsce i największy w Europie środkowo-wschodniej zadaszony kompleks piłkarski. Parking o powierzchni 6500 m2, pełen węzeł sanitarny, zaplecze socjalne i gastronomiczne.


- rocznik zawodników: 2007
- czas gry: 15 minut
- nagrody: puchary i medale (max 15) za I, II, III miejsca, najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy
bramkarz
, nagrody rzeczowe


- gramy szóstkami piłkarskimi

Klubowa Wigilia - Gala wręczania nagród

 

Koniec grudnia to czas rodzinnych spotkań i dzielenia się opłatkiem. To również moment, w którym wspominamy ubiegły rok i snujemy plany na kolejny. My również chcielibyśmy spotkać się z Państwem w tym magicznym okresie, dlatego serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Spotkanie Wigilijne, połączone z uroczystą galą podsumowującą rok 2016.

Impreza odbędzie się 20 grudnia o godzinie 19:00 w Multikinie przy ulicy KEN 60 Ursynów (metro Imielin), a w jej trakcie podzielimy się opłatkiem, wręczymy podziękowania, a także odbędzie się pokaz filmu. Dzieci otrzymają od nas również czapkę, statuetkę oraz porcelanowy kubek klubowy.

Prosimy o wpłatę 25 złotych od dziecka - wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia.
Posiadamy sponsora, który po części pomoże nam to zorganizować, jednak jeśli ktoś z Państwa zna osobę, która również mogłaby nas wspomóc finansowo to prosimy o kontakt.
Bardzo nam zależy, aby w Spotkaniu Wigilijnym wzięło udział jak najwięcej osób. Będzie to idealny czas na bliższe poznanie się, 
rozmowę, wymianę pomysłów na kolejny rok.

Zapraszamy do zapisów mailowych oraz telefonicznych, które prowadzone są do 19.12 (poniedziałek).

Zapisy do KS GROM!

Klub Sportowy GROM - najlepsze treningi piłki nożnej i judo w Warszawie!

Sukces w seniorskiej karierze sportowej w dużej mierze zależy od tego, co zostało wypracowane już za młodu. Kolosalny wpływ na rozwój dziecka ma odpowiednio wybrany klub sportowy, który ma za zadanie szkolić i rozwijać potencjał każdego zawodnika.

W czasach postępu technologicznego i coraz bardziej wydłużającego się czasu spędzanego przed ekranami monitorów niezmiernie istotne jest, by zaszczepić zapał do aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Ilość dyscyplin jest niezliczona, jednak niezmiennie największą popularnością cieszy się w Polsce piłka nożna. Szkółka piłkarska to miejsce, gdzie dziecko nie tylko dba o sprawność fizyczną, ale rozwija pasję, trenuje technikę, jak i uczy się rozwiązań taktycznych, co procentuje w dalszej karierze. Treningi piłki nożnej dla dzieci to również doskonała okazja dla najmłodszych do przekonania się na czym polega praca zespołowa.

Największe piłkarskie marki pokazują, jak ważne jest szkolenie kilku- i kilkunastoletnich zawodników. Również te mniejsze podążają w tym kierunku. Chcąc dać szanse każdemu – powstało kilka miejsc w całej Warszawie, gdzie priorytetem jest sport dla dzieci. Na najmłodszych, którzy chcą spróbować swoich sił, czeka Klub Sportowy Ursynów a także Targówek i Włochy.

Alternatywą dla piłki nożnej może być szkółka judo. To nie tylko szlachetna sztuka walki, ale dyscyplina o ponad 40 latach tradycji olimpijskich. Istotną korzyścią z trenowania jest lepsza sprawność fizyczna, jednakże klub judo to także miejsce, gdzie poznać można elementy samoobrony.

Trenowana dyscyplina powinna odpowiadać naszym predyspozycjom i zainteresowaniom, jednak niezależnie od dokonanego wyboru – możemy spodziewać się wielu płynących z niego korzyści.

Turniej piłkarski dla dzieci "Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast" zakończony!

3 i 4 grudnia 2016 roku, na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Królowej Jadwigi przy ul. Poprzecznej 6 w Wołominie odbyły się turnieje piłkarskie dla dzieci pod nazwą „Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast”. Impreza była organizowana przez Stowarzyszenie Brzask. Turniej był współfinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Starostwo Gminy Wołomin. Głównym sponsorem wydarzenia była Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. a pozostałymi sponsorami Gmina Wołomin, Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ S.A. oraz Pucharowo.PL. W imprezie wzięło udział 16 drużyn wywodzących się z różnych miast, składających się z młodych adeptów piłki nożnej, w łącznej liczbie prawie 250 zawodników. Wraz z kibicami, opiekunami i sztabem szkoleniowym, na hali zgromadziło się łącznie prawie 1000 osób. Dzięki temu turniej szóstek piłkarskich dla dzieci nabrał prestiżowej formy.

Sam turniej również przebiegał na wysokim poziomie. W zmaganiach młodszych dzieci, o awans z grupy A walczyły drużyny AMP GOOL II Wołomin, GTS Zawisza Garbów, Legia Soccer Schools oraz Young Champions Płock. Już w pierwszym meczu GTS Zawisza Garbów pokazali, celują w najwyższe trofea sportowe. W inauguracyjnym meczu pewnie pokonali Wołominian 3:1. Ci natomiast, nie chcąc tracić szans na awans na tak wczesnym etapie, nie mogli odpuścić następnego meczu, co uczynili pokonując Legia Soccer Schools 1:0. Można było się spodziewać, że o awans z pierwszego miejsca będą rywalizować drużyny GTS Zawisza Garbów oraz Young Champions Płock. Mecz pomiędzy tymi drużynami jednak nie przyniósł rozstrzygnięcia, gdyż zakończył się bezbramkowym remisem. GTS Garbów pozostałe mecze wygrali, podobnie jak ich rywale w wyścigu o pierwszą lokatę w grupie. Kolejność w tabeli ustalana była na podstawie strzelonych bramek i to drużyna z Garbowa zapewniła sobie najwyższe miejsce w grupie. Druga ekipa, która wywalczyła awans do finałów to Young Champions Płock.

W drugiej grupie poziom był dużo bardziej wyrównany. Znalazły się w niej AMP GOOL Wołomin, AP Brychczy, MUKS Dąbrówka oraz Dolcan Ząbki. W pierwszym meczu grupy B po zaciętym boju, jednobramkową przewagą wygrali Wołominianie, którzy pokonali 1:0 Dolcan Ząbki. MUKS Dąbrówka pokazali, że mają zamiar zwyciężyć nie tylko grupę ale i turniej piłkarski, pewnie pokonując AP Brychczy 3:0. Pozostałe wyniki w grupie B potwierdzały dwa, stare, piłkarskie przysłowia, mianowicie, że „turniej się rządzi swoimi prawami” i „mecz meczowi nierówny”. Ciężko było przewidzieć zwycięzców w poszczególnych meczach. Wydawało się na przykład, że Dąbrówka pewnie pokona AMP GOOL. Padł jednak remis. O ile drużyna z Dąbrówki, w miarę szybko zapewniła sobie pierwsze miejsce, to o drugie walka trwała do samego końca. Ostatecznie, z przewagą tylko jednego punktu, to AMP GOOL awansowało do finałów.

W międzyczasie turnieju odbyły się również konkursy. Konkurs żonglerki wygrał Tymon Kokosza z AMP GOOL II Wołomin, natomiast konkurs rzutów karnych Kacper Gwóźdź z MUKS Dąbrówka.

W pierwszym półfinale zgromadzeni widzowie mogli oglądać zacięty pojedynek. GTS Zawisza Garbów, wyglądała nieco lepiej niż AMP GOOL Wołomin. W regulaminowym czasie był jednak remis 1:1 i mecz rozstrzygnął się w rzutach karnych. Więcej szczęścia mieli Wołominianie, którzy awansowali, pokonując teoretycznie lepiej dysponowanego przeciwnika. W turniejach dzieją się różne niespodzianki. A turnieje piłkarskie dla dzieci charakteryzują się jeszcze większym procentem niespodzianek. W drugim półfinale Young Champions Płock podejmowali MUKS Dąbrówkę. Mimo, dzielnej postawy Płocczan, ostatecznie ulegli drużynie z Dąbrówki 0:1. W meczu o trzecie miejsce, zdecydowanie lepsza okazała się drużyna GTS Zawisza Garbów, która pewnie pokonała Young Champions Płock 2:0. W finale spotkały się drużyny AMP GOOL Wołomin oraz MUKS Dąbrówka. Był to pojedynek najlepszej defensywy z najlepszą ofensywą. AMP GOOL zremisowali 3 z czterech meczów w turnieju. MUKS natomiast strzelili najwięcej bramek. Rezultat finału zdawał się potwierdzić nowoczesną tendencję futbolu, stawiającą jako priorytet „zero z tyłu”. Co prawda nie udało się utrzymać bezbramkowego wyniku, ale po remisie w regulaminowym czasie, AMP GOOL Wołomin ponownie zwyciężyli w rzutach karnych.

Niedzielne część imprezy również mogła zachwycić atmosferą i liczebnością zgromadzonych kibiców. W grupie A znalazły się takie drużyny jak Be A Star FA Warszawa, Legia Soccer Schools, AP GOOL II Wołomin i Dolcan II Ząbki. Już pierwszy mecz Be A Star FA Warszawa pokazał, że ta drużyna celuje w najwyższe laury, pokonując Legia Soccer Schools 3:1. Ci jednak nie załamali się porażką i dzięki remisowi z Dolcanem oraz zwycięstwu nad AP GOOL II Wołomin wywalczyli awans z drugiego miejsca. W słabszej dyspozycji były drużyny z Wołomina i Ząbek, które zgromadziły na swoich kontach po dwa punkty i nie zakwalifikowały się do finałów.

W grupie B sytuacja również wydawała się klarowna już po pierwszych spotkaniach, w których udział brały drużyny Dolcan Ząbki, AP Brychczy, AP GOOL Wołomin oraz GTS Zawisza Garbów. W doskonałej formie byli młodzi zawodnicy Dolcan Ząbki, którzy bez problemów awansowali z pierwszego miejsca, wygrywając wszystkie mecze, nie tracąc żadnej bramki i strzelając aż 14!. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Wołomina, która uległa tylko Dolcanowi, ale w meczach przeciwko GTS Zawisza Garbów i AP Brychczy zdobyła komplet punktów. Dwie ostatnie drużyny zdobyły tylko po jednym punkcie, w meczu pomiędzy sobą.

Podobnie jak dnia poprzedniego, w niedzielę również zostały przeprowadzone konkursy. Najlepszym żonglerem był Alan Wiśniewski (Star FA) natomiast egzekutorem rzutów karnych Filip Samoń.

Finały zapowiadały się bardzo ciekawie. Drużyny, które stawały do walki o trofea sportowe pewnie przebrnęły przez fazę grupową i ciężko było typować zwycięzców. W pierwszym półfinale Be A Star FA rzutem na taśmę pokonali AP GOOL Wołomin. Legia Soccer Schools uległa Dolcanowi Ząbki aż 0:4. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się drużyna z Wołomina, która po zwycięstwie 2:0 zdobyła brązowe medale. Występujące w finale drużyny mecz zaczęły bardzo asekuracyjnie. Mimo wielu szans z obu stron, to Dolcan Ząbki zdobył zwycięskie trafienie i tym samym Ząbczanie wygrali turniej, puchary i złote medale.

Wszyscy zawodnicy zasłużyli na gromkie brawa, bo gołym okiem widać było zaangażowanie i zostawione na boisku serca. Nagrody trafiły jednak do tych najlepszych drużyn, a dzięki wsparciu finansowemu i organizacyjnemu, TBS Warszawa-Północ, PGZ S.A. oraz Ministerstwu Obrony Narodowej, a także Urzędu Gminy Wołomin i Starostwa Gminy Wołomin, te, prezentowały się okazale. W ręce zwycięzców trafiły nie tylko puchary, medale i trofea sportowe dostarczone przez Pucharowo.PL ale także stroje piłkarskie, koszulki sportowe dostarczone przez Patrick.Sklep.PL i inne nagrody rzeczowe.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA, 3 grudnia, rocznik 2007:
I Miejsce: AP GOOL Wołomin
II Miejsce: MUKS Dabrówka
III Miejsce: GTS Zawisza Garbów

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA, 3 grudnia, rocznik 2007:
Najlepszy zawodnik Turnieju – Wiktor Chudy (AP GOOL)
Król strzelców - Krystian Jóźwiak (ZAWISZA)
Najlepszy bramkarz - Kacper Biegaj (AP GOOL)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA, 4 grudnia, rocznik 2009:
I Miejsce: AP GOOL Wołomin
II Miejsce: MUKS Dabrówka
III Miejsce: GTS Zawisza Garbów

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA, 4 grudnia, rocznik 2009:
Najlepszy zawodnik Turnieju – Wiktor Chudy (AP GOOL)
Król strzelców - Krystian Jóźwiak (ZAWISZA)
Najlepszy bramkarz - Kacper Biegaj (AP GOOL)