Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@brzask.org.pl

CHCESZ WYSŁAĆ SWOJE DZIECKO ZA DARMO NA OBÓZ? NIC PROSTSZEGO PRZEKARZ 1 % PODAKTU DLA STOWARZYSZENIA BRZASK!

 

 

 

W okresie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy obozy oraz kolonie rekreacyjno-wypoczynkowe dla dzieci z stowarzyszenia jak i również spoza. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 721-144-144 lub 661-644-644!  

Nasze kolonie nie są stratą czasu. To możliwość zdobycia nowych umiejętności, nauki języka angielskiego, piłki nożnej, judo, plastyki, ale także wiadomości, pogłębiania zainteresowań i poznania nowych kolegów i koleżanek. To również wędrówki i kontakt z mazurską przyrodą oraz aktywny wypoczynek. To przygoda i wspomnienia do końca życia.


Darmowy obóz piłkarski!

Chcesz wysłać swoje dziecko za darmo na obóz?

Nic prostszego namów swoich bliskich i znajomych do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Brzask, poinformuj nas o tym, a każde 5 zł z przekazanych 10 zł, będzie zaliczone na opłatę za obóz piłkarski zima 2018! Jeśli Ty i Twoi znajomi przekażą nam łącznie 1900 zł, to otrzymasz od nas 950 zł wpłaty na obóz, jeśli zbierzesz większą kwotę lub mniejszą, to otrzymasz proporcjonalną kwotę.

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek

 


Do końca maja rabat 10%, dodatkowy rabat dla rodzeństwa 10%.

Grupy wiekowe: 6-8 latki, 9-11 latki oraz 12-14 latki.

Na początek wakacji w dniach 1-10 lipca, zostanie zorganizowany obóz rekreacyjno-wypoczynkowy w Ośrodku Selment w Szeligach na Mazurach.

SELMENT  RESORT znajduje się w Szeligach, urokliwej, interesującej pod względem przyrodniczym, typowo letniskowej miejscowości. Ośrodek położony jest  4 km od Ełku  i łączy w sobie wszystkie zalety ośrodka za miastem. Ulokowany jest na lekkim wzniesieniu w dużym kompleksie leśnym, w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów od brzegu jeziora Selmęt Wielki, mogącego poszczycić się I klasą czystości.

Przed początkiem roku szkolnego w dniach 9 -18 sierpnia, zostanie zorganizowany obóz sportowy w Ośrodku Kolonijno-Wypoczynkowym w Żabince na Mazurach.

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy „Żabinka” położony jest 20km od Giżycka, jednego z głównych ośrodków turystycznych na Mazurach – wśród wspaniałych lasów nad jeziorami Gołdopiwo i Żabinka. Obiekt usytuowany jest atrakcyjnie w lesie, ogrodzony, na terenie znajdują się domki wypoczynkowe, pawilony, stołówka, świetlica, sale taneczne, boiska sportowe do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, korty tenisowe, miejsca na ogniska, rowery górskie i wodne, kajaki, łodzie, piękna plaża ośrodka. Teren całego ośrodka jest ogrodzony i bezpieczny.

 


Zapewniamy między innymi:

 

* nauka języka angielskiego

* miłą i profesjonalną obsługę

* bezpieczny przewóz autokarem

* 4 posiłki dziennie
* ubezpieczenie NNW i OC

* * warsztaty karmelskie

* 2 treningi dziennie judo lub piłki nożnej albo zajęcia plastyczne

* ognisko,

* spływ kajakowy

* wycieczki

* wykwalifikowani i doświadczeni wychowawcy

* kierownik kolonii

* ratownik

* obsługa medyczna

* paintball lub strzelnica

* dyskoteka

* konkursy i nagrody
gra miejska

* pakiet startowy

* zajęcia plastyczne

Dla wszystkich uczestników przewidziane są trofea sportowe: dyplomy, medale.


Jak zapisać się na obóz!

1. Należy dokładnie zapoznać się z ofertą naszych obozów, kolonii rekreacyjno-wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Szczególnie z terminami, warunkami uczestnictwa oraz ceną (co obejmuje). Oferty dostępne są na: www.brzask.org.pl w zakładce obozy oraz na sun-camp.pl.

 

2. Następnie pobrać kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku dostępną tutaj, uzupełnić część II (informacje dotyczące uczestnika wypoczynku), podpisać oraz wysłać mailem na adres: poczta@brzask.org.pl.

 

3. Po otrzymaniu decyzji organizatora (Stowarzyszenia Brzask) o zakwalifikowaniu uczestnika do udziału w obozie, wyjeździe wypoczynkowym dla dzieci i młodzieży, należy wpłacić zaliczkę/ratę/pełną kwotę (zgodnie z harmonogramem wpłat dotyczącym danej oferty) na konto Stowarzyszenia: Stowarzyszenie Brzask BZWBK 05 1090 1694 0000 0001 3254 8535, w tytule przelewu wpisując: „Darowizna na cele statutowe”.

 

4. Bardzo szczegółowo zapoznać się oraz zastosować do „ABC Podróżnika” dostępnym tutaj.

 

5. Przeczytać, wypełnić i podpisać (rodzic/opiekun) zgodę na leczenie, do pobrania tutaj. Podpisaną zgodę należy w dniu wyjazdu przekazać kierownikowi obozu.

 

6. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzielimy pod nr tel 721-144-144 lub mailowo: poczta@brzask.org.pl.

 

7. W przypadku rezygnacji z wyjazdu, wpłacona kwota nie jest zwracana uczestnikowi, gdyż zostaje przekazana na rezerwację miejsca w ośrodku wypoczynkowym, rezerwację transportu czy pozostałe niezbędne koszty.

 
 

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek